دیدار مدیر شرکت آویسا پارسه زابل با رئیس دانشگاه زابل

مدیر شرکت آویسا پارسه با حضور در دانشگاه زابل با رئیس این دانشگاه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی کارخانه آویسا پارسه زابل، مهندس آرضی مدیر شرکت آویسا پارسه زابل صبح امروز /یکشنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۱/ با حضور در دانشگاه زابل با دکتر پیمان افراسیاب ریاست این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

مدیر شرکت آویسا پارسه زابل اظهار داشت: این مجموعه صنعتی حدود ۹ سال است در منطقه دایر شده و به اذعان بزرگان و مسئولان استان سیستان و بلوچستان، یکی از بزرگترین کارخانجات منطقه محسوب می شود که این برای ما افتخار است‌.

مهندس آرضی بیان کرد: در چند سال اخیر بحران اقتصادی، تراز مالی شرکت را منفی کرده است و عملا چند سال پیاپی، شرکت زیان ده بوده و با این وجود تلاش کردیم آسیبی به سرمایه انسانی مجموعه وارد نشود و همکاران پرتلاشی که طی این سالیان دور هم جمع کرده ایم را حفظ نماییم.

وی تاکید کرد: اگر دانشگاه و صنعت، تعامل سازنده ای داشته باشند، باید منتظر یک دانشگاه عملگرا و یک صنعت یادگیرنده باشیم.

رئیس دانشگاه زابل در این دیدار تصریح کرد: سیستان هویت ایران است و ریشه دار و شناسنامه کشور است و این را از بنده که سالهاست در سیستان زندگی کرده ام عرض می کنم که مردم سیستان انسان های بسیار نجیبی هستند.

دکتر افراسیاب بیان نمود: دانشگاه زابل با تمام کادر علمی و تجهیزات ازمایشگاهی خود آمادگی دارد تا در بخش پژوهشی و آر اند دی در کنار صنعت باشد‌.